« Oportunitati de angajare

Agent servicii client TELEKOM- BACAU Full Time/Part Time

Category: Entry level / Middle level
Localitate: Bacau, Braila
Tip job: Full time / Part time
Data adaugarii: 17 apr 2019
Data expirarii: 17 mai 2019

Responsabilitati:

Vrei să fii parte integrantă dintr-o companie multinațională de renume în industria telecomunicațiilor în cadrul căreia vei avea ocazia să lucrezi alături de o echipă tânără, orientată spre dezvoltare și rezultate? Dacă ți-am stârnit curiozitatea, fă primul pas către noi!

Te așteptăm să faci parte din echipa partenerului nostru, compania Telekom, pentru care recrutăm Agent Servicii Client – Departamentul BPO (Business Process Outsourcing), locația Bacău. Menționăm că angajarea se face prin intermediul companiei Pro Solutions Leasing.

Rolul postului:

Avem nevoie de tine pentru a ne ajuta să tratăm cu succes solicitările clienților noștri și pentru a oferi împreună soluții personalizate de optimizare a serviciilor pe care aceștia le utilizează.

Ce responsabilități vei avea:

   -Contactarea și preluarea apelurilor din partea clienților companiei
   -Identificarea corectă şi găsirea celor mai bune soluţii pentru client şi companie;
   -Implicarea activă în preluarea și rezolvarea problemelor semnalate de client;
   -Educarea clientulului în utilizarea canalelor alternative de informare oferite de companie;

Norma de lucru: Te întâmpinăm cu un program flexibil, prin posibilitatea de a opta atât pentru norma full time (8 ore), cât și pentru cea part-time (4 ore sau 6 ore).

Program de lucru: Programul de lucru se desfășoară de luni până duminică, în intervalul orar 08:00-20:00, în ture. Flexibilitatea programului este dată de posibilitatea de stabilire a turelor împreună cu superiorul direct, atât în funcție de necesitățile tale, cât și de cele ale echipei. Specificăm că se lucrează maxim 5 zile pe săptămână.

Cerinte:

Mai jos îți prezentăm succinct câteva aptitudini cheie pe care le vizăm:

-Orientarea către client;
-Abilităţi de ascultare activă;
-Abilitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă;
-Disponibilitatea de învățare continuă și într-un timp scurt;
-Bună comunicare scrisă și verbală.

Experiența nu este obligatorie

Beneficii și compensații:

Vei face parte dintr-o echipă de oameni deschiși și în continuă dezvoltare;
Îţi vei dezvolta abilităţile de comunicare și relaționare într-un mediu business;
Beneficiezi de un program flexibil full time sau part-time, în ture, acest aspect oferind posibilitate de stabilire a turelor în funcție de necesitățile tale;
Vei câştiga o experienţă ce va contribui la consolidarea carierei tale alături de Telekom.

Experienta:

Vrei sa aplici pentru acest job?

Trimite CV-ul tau la cariera@prosolutionsagency.ro