« Oportunitati de angajare

Lucrător gestionar - Telekom România - București

Category: Entry-Level (< 2 ani)
Localitate: Bucuresti
Tip job: Full Time
Data adaugarii: 3 feb 2020
Data expirarii: 14 feb 2020

Responsabilitati:

Suntem în căutarea unui nou supercoleg pentru partenerul nostru Telekom România! Dacă lucrul cu oamenii și munca în echipă sunt criterii după care te ghidezi, atunci te invităm să faci parte din echipa lor!

Aplică pentru poziția de Lucrător gestionar, iar noi te vom ajuta să faci un prim pas în cariera ta. Menționăm că angajarea se va face prin intermediulPro Solutions Leasing.

Activitate: Selectarea mărfii conform comenzilor recepționate, verificarea corectitudinii comenzilor din gestiune, cu scopul de a respecta termenul si conditiile optime de livrare, livreaza marfa.

Program de lucru: De luni până vineri, în intervalul orar 09:00 - 17:00

Normă de lucru: Full Time - 8 ore/zi, 40 ore/săptămână

Locație: Str. Năsăud, Nr. 77, Sector 5

Principalele responsabilități

Cerinte:

Care este viziunea noastră asupra candidatului ideal

Dacă răbdarea, atenția la detalii și gestionarea eficientă a sarcinilor de lucru sunt criteriile tale după care te ghidezi, atunci ai găsit locul potrivit. Căutăm un coleg cu o fire dinamică, pozitiv în atitudine și comunicativ. Dacă te regăsești printre aceste rânduri, aplică încrezător!

Mai jos îți prezentăm succinct câteva aptitudini cheie:

Ce beneficii vei avea?

Experienta:

Minim 1 an

Vrei sa aplici pentru acest job?

Trimite CV-ul tau la cariera@prosolutionsagency.ro