« Oportunitati de angajare

Operator scanare și introducere date –Back Office București

Category: Entry-Level (< 2 ani)
Localitate: Bucuresti
Tip job: Full Time
Data adaugarii: 3 feb 2020
Data expirarii: 31 mar 2020

Responsabilitati:

În drumul tău spre un loc de muncă potrivit, te invităm să îți îndrepți atenția și către noi, iar pentru că știm că timpul este o resursă importantă, mai jos regăsești succinct toate informațiile necesare postului nostru vacant.

Am fi bucuroși să îți aduci aportul în cadrul echipei partenerului nostru Telekom, Departamentul BPO –Back Office.

Care este viziunea noastră asupra candidatului Ideal?
Te căutăm pe tine, persoana atentă la detalii, cu mare capacitate de concentrare, care să ne ajute în demersul nostru de a ne menține clienții fericiți, oferind la schimb o experiență semnificativă și mediul în care să te dezvolți!

Activitate: Ne dorim ca tu să ne ajuți la scanarea, introducerea şi prelucrarea datelor pe suport electronic în funcţie de proiectele desfăşurate de organizaţie.

Program: Activitatea se desfășoară de luni până vineri, în intervalul orar 06:00 - 22:00, în două ture, 8 ore/zi, 40 ore/săptămână, sau part time, 4 ore/zi, ori 6 ore/zi. Există posibilitate și de optare pentru un program cu ture de noapte, în intervalul orar 00:00 - 06:00.

Normă: 8 ore/zi, 6 ore/zi, 4 ore/zi, la alegere

Locație: Str. Partizanior, Nr 2B, lângă stația de metrou Lujerului.

Ce responsabilități vei avea:

Cerinte:

Îți prezentăm succinct câteva aptitudini cheie pe care le vizăm la tine:

La ce să te aștepți dacă vei fi recrutat și ce beneficii vei avea?

Experienta:

Nu este necesară

Vrei sa aplici pentru acest job?

Trimite CV-ul tau la cariera@prosolutionsagency.ro